30 Aralık 2010 Perşembe

Bardak Altlığım ve Damla Sakızlı Kahve Keyfim

Bugünlerde işyerimde huzursuz günler yaşıyorum,ağlama krizleri falan filan,Allah'ım yardım et diyorum başka da birşey demiyorum :(  akşama doğru kendi kendime "amaaaaan dedim,boşveeerrr,dünya işi...
Akşam eve geldim,geçen gün marketten damla sakızlı kahve aldım,değişiklik olsun diye,kahve tutkumu bilen bilir,çok severimmm :)
Akşam yemeğimi yedikten sonra kahve keyfi yaptım,misler gibi,damla sakızlısı güzel oluyor arkadaşlar,denemeyen varsa tavsiye ederim.
Kahvemi içerken poşetleri keserek yumak haline getirmiştim,aldım elime tığı öylesine örmeye başladım,yuvarlak şekil verdikten sonra kenarına da artmış yünüm vardı, onunla basit oya gibi çerçeveledim ve yeni bir bardak altlığım oldu :)2 yorum:

figen abla dedi ki...

canım benim, bak sana ne diyeceğim;
hayatı gözyaşlarınla ödüllendireceğine, gülücüklerinle cezalandır..bu biiirr :)))

ikincisi, el sanatları, terapi gibidir..insana hep iyi hissettirir..bu marifetli ellerin hiç durmasın..bu da ikiii :))))

bakıyorum da eline herşey yakışıyor..hem maşallah, hem de ellerine sağlık ablam...

sevgiyle öpüyorum blog arkadaşımı..bu da üç :))

minik dedi ki...

çok teşekkür ederim önerini uygulamaya çalışacağım sayenizde inşallah
küçüklükten beri elimde tığ,şiş dururdu,onlarla oyalanırdım annemden görüp küçük şeyler yapardım,yünden elbeziler falan... hatta küçük kumaş parçalarından bebeklerime elbise dikerdim kendi çapımda,ama şimdi iş hayatı bütün zamanımı öldürüyor :( yine de zaman yaratmaya çalışıyorum
ben de sizi sevgiyle öpüyorum,sağolun :)