23 Haziran 2011 Perşembe

Okuduklarım

Son zamanlarda kitap okumaya odaklandım.Ruhumu dinlendirici,düşüncelerimi değiştirici iki kitap okudum ;"evrenden torpilim var" ve  "ruhunuzun sığınağı eviniz" . Sürükleyici ve yalın bir dil kullanılmış ikisinde  de,sohbet tarzında.Tavsiye ediyorum herkese.
  İstemek Yapmanın YarısıdırEvren ile istediklerimiz arasındaki gizem çözüldü. Her şey çok basitmiş meğer: Sadece bir torpil. Evren ile sıkı fıkı olmanın, imtiyaz kazanmanın yol rehberi bir kitap olarak dünyaya indi: EVRENDEN TORPİLİM VAR...
Siz hiç 150 kilo oldunuz mu? Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalırken günlerce tek kelime bile konuşmadığınız, dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz, annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu?

Peki ya sonra o yabancı ülkenin dilini şakır şakır konuşup hatta seslendirme yönetmenliği bile yaptığınız, o ülkedeki filmlerde başrol oynadığınız, 70 kilo verip filinta gibi olduğunuz, yeni ve mutlu bir hayat kurduğunuz, elinizi attığınız her işi altın yumurtlayan tavuğa çevirdiğiniz, her saniyenizi gülümseyerek geçirdiğiniz, hayatta istediğiniz her şeyi elde etmeye başladığınız oldu mu?

Bütün bunlar bu kitabın yazarının başına geldi.
      Ruhunuzun Sığınağı Eviniz
“Evlerimiz bizim aynalarımızdır.”
Evren’de bulunan her şey daima değişen bir enerjiye sahiptir.
Bu değişen enerji sizin sağlığınızı, aşk hayatınızı, yaratıcılığınızı ve finansal durumunuzu etkiler.
Sizler evlerinizin enerjisini temizleyip zenginleştirerek hayatlarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz.
Su tesisatınızın sizin duygularınızı,
Elektrik tesisatınızın sizin yaşam gücünüzü,
Evinizin zemininin sizin yaşamla olan bağınızı,
Duvarlarınızın ise sizin yaşamda ki desteklerinizi
Temsil ettiğiniz biliyor musunuz?

Hiç yorum yok: