22 Ağustos 2013 Perşembe

Sevgili Blogger Arkadaşımız Tatesal'ın Çağrısıdır

Çok Kıymetli Blog Arkadaşlarım,Blogcanlarım!!! 6 senedir Blog dünyasındayım...Artık ailem,dostum,arkadaşım sizlersiniz...Blogum benim pozitif alanım...Burası başka bir dünya ve bu dünyada birçok dostluklar edindim...Yüzümüzü bile görmediğimiz dostlarımız arasında 40 yıllık dostlara taş çıkartacak muhabbetimiz var...Çok emek veriyoruz bizler...Bazen takdir ediliyoruz bazen de tekdir...Gerçek anlamda blogculuk kalıcılık ister,emekle birlikte süreklilik izleyenlerini de memnun eder...Öyle güzel izleyenlerim var ki benim 2-3 gün yazmasam telefonla arayıp hayırdır ne var nerelerdesin diye soruyorlar...Çok yürekten,sıcacık takipçilerim bunlar...Buradan onlara sonsuz teşekkürler ediyorum... Bizler emek veriyoruz,sizlerde yorumlarınızla bizleri mutlu ediyorsunuz...Ama çok önemli bir husus var... Güloanne ile düşündüğümüz ve bazı arkadaşlarımızın da desteklediği bir konu var...Blogger arkadaşlarımız ki buna bende dahilim bloklarımızı sosyal medyaya taşıdık resmen...Facebook,Twiter,Google + v.b sitelerde paylaşımda bulunuyor takipçilerimizi çoğaltmayı amaçlıyoruz... Bu gibi sosyal paylaşım sitelerinde bloglarla yakından uzaktan alakası olmayan arkadaşlarımız belki bizlerin yemeklerini,hobilerini görmekten bıktı ki bazı serzenişlere şahit olduğumdan bu kanıya vardım...Neden bizler sadece bloglarımızda yazmıyoruz...Bizleri takip etmek isteyen zaten eder...Sosyal paylaşım sitelerinden yorumlar alıyoruz ama farkındamısınız artık bloglarımıza yazılan yorumlar azaldı..."Aman ben face de görmüştüm,beğenmiştim" diye kendimiz bile blog arkadaşımızın sayfasına uğramaz olduk...Bu konuda bana destek vermek isteyen arkadaşlarımın yardımlarını görüş ve önerilerini bekliyor,saygı,sevgi ve selamlarımı sunuyorum...

6 yorum:

Rainbow Gatherer dedi ki...

genelde coğu kişi okuyor ama az bir kısım yorum bırakıyor, bende seviyorum yorumları ama elden birşey gelmez :) bende beklerim bloguma =)

minik dedi ki...

haklısınız,bence yorum bırakmak bloga verilen saygıyı temsil eder... teşekkür ederim,sevgiler

Aslı Aslı dedi ki...

Banucanın blogunda okumuştum bende çok doğru aslında. Bloglara biraz daha özen göstermemiz lazım ama bazen boşlayabiliyoruz. Kimi benim gibi bir takım nedenlerden, kimide diğer sosyal mecralardan dolayı epey boşladık :)

Yeşim dedi ki...

Çok doğru aslında bu ara pek çok blogger blogunu terk etti. Mesaj alınmıştır daha çok blog posyu yazıp daha çok blog okunacaktır bundan sonra :)

minik dedi ki...

haklısın Yeşim'cim,daha çok post,daha çok yorum (anlaşıldı merkez) :)

deeptone dedi ki...

aa bak ben blogum dışında hiçbi yerde yazmıyorum. çok haklı yazmış bu arkadaş :)