23 Mart 2014 Pazar

Çekiliş kazandım :) yuppiiii

 
Yarın malüm pazartesi.Hepinize herşeyden önce mutlu bir hafta diliyorum.
 
Yayınladığım çekiliş postlarınının hiçbirinden bişicik kazanamamıştım hatırlarsanız.Sevgili deeptone arkadaşım bir yorumunda şeytanın bacağını kırmamı istemişti :) Sevgili White Glaze Gamze sayesinde kırıldı.Sonunda Gamze'nin Fouf Dead Sea Cosmetics ile düzenlediği  çekilişi kazandım ve hediyem geldi.
 
Ürün,özellikle deniz ve güneş ikilisinin oluştuduğu ciltteki lekelere etkiliymiş,cilt beyazlatıcı etkisi varmış.Kardeşimde küçük birkaç leke var,hemen kullanmaya başladı.
 
Fouf Dead Sea Cosmetics'e ve Gamze'ye çok teşekkür ediyorum.
 
Sevgiler
 
Minik
 
 

Sadece Aşk (Love Is All You Need) 

Güzel bir pazar gününden hepinize merhaba...
Son zamanlarda cumartesi gecelerimi film izlemeye adadım :)
Dün gece de hoş ve anlamlı bir film izledim.
Filmin adı Sadece Aşk  orijinal ismiyle Love Is All You Need
Konusuna gelince;Philip ve Ida adlarında bir çiftin aşkı bu.Philip,yalnız başına yaşayan orta yaşlı eşi ölmüş,genç bir oğlu olan bir adamdır. Ida ise kanser hastasıdır.Kemoterapi tedavisi yeni bittiği gün, kocasının onu kendisinin yarı yaşında bir kadınla aldattığını ve terk edeceğini öğrenir.Çok acı verici,ufffffff :(  
İda kuaförlük yaparak geçimini sağlamaktadır.Bir gün küçük bir kaza ile Philip ile tanışır ve tesadüf eseri çocuklarının birbirleriyle evleneceklerini öğrenip birlikte İtalya'ya giderler ve romantik macera başlar :)

Çok keyif alarak izledim.Aslında bu hikaye günümüzde de yaşanılabilir kadar gerçekçi tarzdan...

Bu güzel pazar gününde evde olup,hoş vakit geçirmek isteyenler varsa, eline kahvesini alıp buradan bu filmi izleyebilir.

Hepinize mutlu hafta sonları diliyorum.

Sevgilerimle

Minik