12 Temmuz 2015 Pazar

Aşk Yemini - İzledim (The Vow)

Merhaba,

Bugün yataktan biraz istemeye istemeye kalktım.
Malüm gece sahura kalkınca sabah kalkmak zor oluyor.
Bir de yıllardan beri huyumdur;tatil sabahları erken uyanırım.Yatağın içinde öööyle dururken aklıma film izlemek geldi.Listem o kadar kabarık ki :) En sonunda uzuuuun zamandan beri çok izlemek istediğim film geldi.

Aşk Yemini (Orijinal adı The Vow), Michael Sucsy'nin yönettiği, Rachel McAdams, Channing Tatum, Sam Neill, Scott Speedman ve Jessica Lange'in baş rollerde oynadığı 2012 Amerika yapımı romantik drama sinema filmi.Senaryo Kim ve Krickitt Carpenter çiftinin gerçek hayat hikayesinden uyarlanmıştır.Film ayrıca Altın Küre ve Emmy ödüllerinin de sahibi yönetmen Michael Sucsy'nin ilk uzun metrajlı sinema filmidir.
Chicago'da yaşayan, birbirlerine deli gibi aşık yeni evli sanatçı genç bir çift olan Paige (Rachel McAdams) ve Leo (Channing Tatum) karlı bir gecede arabayla evlerine dönerlerken, bir trafik kazası geçirirler. Leo fazla hasar görmez fakat Paige başından aldığı darbe sebebiyle beyin travması yaşar, komaya girer. Komadan çıktığında, hayatının son beş yılını hatırlamaz hatta kocasını doktoru zanneder. Leo da her şeye yeniden başlayarak Paige'in sevgisini yeniden kazanmaya, bütün hatıralarını beraber yaşadıkları anları geri getirmeye çalışır.

Müthiş güzel bir film,izlemeyenler için,bir de benim gibi duygusal olanlar için şiddetle tavsiye ederim yani :)

Aşkla dolu dolu geçsin günleriniz.Eeee başkaları için ne dilerseniz Allah da size dilediklerinizi verirmiş,ben de öyle diledim işte :)

Sevgilerimle